Beyaz Eşya alırken dikkat edilmesi gerekenler, tavsiye, öneri ve en iyi markalar hangisi?


Beyaz Eşya alırken nelere dikkat edilmelidir

Yeni ev kuruyorsunuz veya eviniz var ama yeni eşya almak istiyorsunuz ise alacağınız en önemli şeyler Beyaz Eşya olacaktır ve en çok onlara zaman harcayacaksınız. farklı beyaz eşayanın farklı özellikleri var ve her birinde farklı şeylere dikkat edilmesi gerekiyor, örnek olarak Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenler. karşılaştırmalar ve tavsiyeler, peki genel olarak beyaz eşya ve diğer ev aletleri alırken nelere dikkat edilmelidir:

1- Fiyatı

Eğer türkiyenin %2 zenginleri içinde değilsiniz, kesinlikle fiyat çok önemlidir. fiyat dediğimiz illa ki en ucuzunu bulmak değil, en iyi fiyat/performans kastediyoruz. kısacası butcenize uygun en iyi özellikleri olanı seçmelisiniz.

2- Boyutu

beyaz eşyaların bir çoğu standart boyutta olsada, farklı boyutlarda olanları da vardır. Eğer ev sahibi iseniz önce yerleştireceğiniz yere dikkat edin sonra oraya sığacak boyutta alın. birde binanızın girişine de dikkat edin merdivenler yeterince büyük mü? asansor varmı, nasıl daireye taşınacak? kiracısınız ise standart boyutlarda alın, belki ugünkü evinize fit ola, ama yarın başka eve taşınırsanız başınıza bela olabilir. önceki evimin mutfağına fit olan buzdolabını, yeni taşındığım eve yerleştirmek için 2000 tl tadilat yapmak zorunda kalmış biriyim.

3- Beyaz eşyada En iyi Marka hangisi ve Garantileri nasıl?

tabi ki herkes en iyi markaları sever ama bazen en iyi markalar butcemizi aşıyor. birde en iyi marka hangisidir oda önemli, çok reklam yapan markamı? yoksa tanıdığımız kullandığımız ve razı kaldığımız marka mı? bir çok ürün’de özellikle beyaz eşyada en iyi marka diye bişey yok, illa ki alman markası beyaz eşyada en iyi marka gibi bir kural da yok. örneğin bildiğimiz Türkiye Markası Beko ingilterede en çok beyaz eşya satan markadır ve birinci numaradır. genel olarak samsung, arçelik, Beko, Bosch, Vestel, Siemens gibi markalar daha çok beğenilir ve en iyi beyaz aşya markaları sayılır. marka güveninin yanında garanti de en önemli konulardandır garanti konusunda kaç yıl garanti yapıyor, garanti neleri kapsıyor ve Markanın Servis ağı nasıldır ona dikkatetmek gerekiyor.

En Son Eklenen Beyaz Eşya tavsiyeleri

Ürünlerin incelemeleri, tavsiye ve yorumları

bu kategoride önce her ürünün genel tanımı, nasıl çalıştığını, ürün alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve genel tavsiyeler ve öneriler anlatılıyor. sonra ilgili ürün için farklı fiyat aralıklarında en fazla 5 ürün tanıtılıyor, tanıtılan ürünler bizim araştırma sonucu önerdiğimiz ürünlerdir. butçenize uygun fiyat aralığını seçip o aralıktaki ürün tavsiyelerimizi bulabilirsiniz, her ürün için genel tanıtım, teknik özellikler ve yorumları sunuyoruz. yorumlar çeşitli alışveriş kanalları ve forumlarda yazılmış yorumların özetidir. yani sizin 10’larca site ve foruma başvurup 100’lerce yorumu okumanıza gerek yok. biz onları inceleyip ve özetliyoruz ve olumsuz/olumlu yorumlar şeklinde 2 kategoride gösteriyoruz.

dikkat: tüm ürünler ile ilgili yazdığımız bilgiler ilgili ürünlerin satış sitelerinden toplanmış ve tüm yorumlar da satış ve yorum siteleri ve forumlarından toplanıp arındırılıp sunulmaktadır ve doğru olup olmadığı konusunda yorumnasıl sorumlu değil.

Son haner eklenen: Casper Via F20 Platin 128GB akıllı telefon inceleme ve kullanıcı yorumları

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.