Farklı kategorilerde en iyi Android Uygulamaları önerileri ve 2021 tavsiyeleri

Android telefonlar ve tabletler, özçekimler(selfie) yapmaktan ve sosyal medya güncellemeleri göndermekten çok daha fazlasını yapabilen harika el cihazlarıdır. En iyi android uygulamaları ile Android cihazlarınızı bir sinema salonuna, grafik tasarım laboratuvarına, mobil iş istasyonuna veya iş ya da oyun için tasarlanmış hemen hemen her şeye dönüştürebilirsiniz. Uygulamaları indirmek kolaydır; önemli olan onlardan en doğrusunu bulmaktır, çünkü milyonlarca Android uygulaması vardır. Bu yüzden yardım eli uzatmak için devreye girdik.

Google Play mağazasında 1,6 milyon uygulama varken, Apple’ın mağazasında 1,5 milyon kullanılabilir uygulama vardır. Tüm bu uygulamalar ücretsiz olsa (değil) ve satın almadan önce deneyebilseniz bile, hem sizin hem de telefonunuz bunların hepsini deneme şansı ve gücü yoktur. Peki herhangi bir kategorideki en iyi uygulamayı nasıl seçersiniz? Dünyanın önerdiği ve yeterince iyi bir alternatifi olmayan WhatsApp, Skype veya Instagram gibi bazı zımbalarımız var ve hiç düşünmeden onları kullanıyoruz. Ancak, ya en iyi “fotoğrafçılık uygulaması” ile ilgileniyorsanız veya “en iyi Hava Durumu” uygulamasıyla ilgileniyorsanız? Android Uygulama önerileri bölümde, farklı kategori altında en iyi uygulamayı nasıl seçeceğimize dair tavsiye ve önerilerimiz:

2021 Android Uygulama sıralaması, tavsiye ve önerileri
 • Her Android telefonda olmzsa olmaz uygulamalar
 • En iyi iletişim Uygulamaları
 • En iyi Muzik dinleme uygulamaları
 • En iyi grafik tasarım uygulamaları
 • En iyi fotoğrafçılık uygulamaları
 • En iyi Video ve TV izleme uygulamaları
 • En iyi Video düzenleme ve Mix uygulamaları
 • En iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları
 • En iyi oyunlar
 • En iyi çocuk uygulamaları
 • En iyi eğlence Uygulamaları
 • En enteresan uygulamalar
 • En iyi bilimsel uygulamalar
 • Eşşek şakası uygulamaları

1- İlk olarak, “En iyi android uygulamaları listelere bakın

Hem Android hem de iOS uygulama mağazalarında, en iyi uygulamayı aramanıza yardımcı olacak kullanışlı grafikler bulunur. Bir iOS cihazındaysanız, “En İyi 25” araması yapın ve kategoriler arasında mevcut en çok satanları göreceksiniz. En çok satan uygulamalar hiçbir şekilde ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olmasa da, burası başlamak için iyi bir yer. Play Store’da da yeni akıllı telefon kullanıcılarına yardımcı olan bir “Üst Tablo” vardır.

Bu “en iyi” listelerde ilgili uygulamayı bulamazsanız, “kategoriler” bölümüne gitme zamanı. Play Store, normalde bir uygulama arayacağınız her tür kategori için yararlı bir sınırlamaya sahiptir. İlgi alanınızı bulun ve genel olarak, en iyi ve kullanılabilecek uygulamalar bu “kategorize edilmiş” listelerde önde gelenlerdir.

2- Yorumlar ve incelemelere bakın

Bir uygulama ararken müşteri ve kullanıcı yorumları çok değerlidir. İlk bakışta, 4 yıldızdan fazla alan her şey iyi bir uygulama olacaktır ve 3 yıldızın altındaki herhangi bir şeyden kaçınmaya değer olacaktır. Ayrıca, kullanıcıların incelemeleri sizi, insanların uygulamadan yararlandığı/karşılaştığı belirli avantajlara ve dezavantajlara götürecektir. Cihazınızın size aradığınız özellikleri sağlayacak kadar uyumlu olduğundan emin olmak için tüm ayrıntılara göz atın.

3- Öne çıkan listesine bakın

Öne Çıkan Liste, aramanızı başlatmak için başka bir kullanışlı yerdir. Öne çıkanlar listesi Reklam amaçlı değilller, Google ve Apple bu listede göstermek için ödeme almmadığı için, oradaki uygulamaların vaat ettiklerinin en iyisi olduğuna inanılabilir.

4- Etrafınızdaki insanlardan uygulama tavsiyeleri alın

Eh, daha farklı bir şey arıyorsanız, etrafa sormak da iyi bir fikirdir. Bu makalenin başına dönersek, en iyi fotoğrafçılık uygulamasını arıyorsanız, Facebook’taki bir fotoğrafçılık topluluğuna ulaşmanız faydalı olacaktır. Meslektaşlarınız ve arkadaşlarınız da seçiminize ilişkin tavsiyelerde bulunabilir.

google play android vs iphon ios sosyal medya, muzik, grafik, video, eğitim, eğlence, alışveriş ve farklı kategorilerde

5- Hazırladığımız Android Uygulama öneri listelerine bakın

Uygulama mağazaları, boyutlarıyla hava atmayı ve seçeneklerin sınırsız olmaya yakın olduğunu söylemeyi seviyor. Ancak yüzlerce seçeneğe sahip olmak aynı zamanda daha fazla stres ve daha fazla karmaşıklık anlamına gelecektir. Sadece hayatınıza kolaylık katmak için gerçekten ihtiyacınız olanları seçmek için farklı konularda listeler hazırladık

Bu önerilen uygulamalar, müzik, üretkenlik, güvenlik ve yardımcı programlar dahil 13 kategoride düzenlenmiştir, bu nedenle ruh halinize uygun olanları bulmak kolaydır. Eğlenceli bir video akışı hizmetine mi ihtiyacınız var? Bunun için bir uygulama var. Hareket halindeyken üretken olmanızı sağlayacak güvenilir bir kelime işlemci mi arıyorsunuz? Bunun için de bir uygulama var. 2021 için en iyi Android oyunları listemize göz atın. yeni android telefon veya tablet kullanmaya başladınız ise Android telefonlarda olmaz ise olmaz uygulamalar listesine bakın, eğlenmek veya şaka yapmak istiyorsunuz ise yine de önereceğimiz en iyileri var.

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.