Xiaomi Mijia 1C 2-in-1 vacuum mop Robot Süpürge yorumları nasıl? alınr mı?


Xiaomi Mijia 1C 2’si 1 arada Süpürme Paspas(Mop) Robotu Süpürgesi nasıl? alınır mı? iyi mi? sorusuna cevap arıyoruz, 1500 – 2000 fiyat aralığında satılan ve olumlu yorumları kazanmış hem süpürme hem de Mopping( paspaslama) işi yapan, çok nadir vakumlardan biridir. Mijia 1C robot, 2500Pa büyük emiş gücü ve gelişmiş görsel navigasyon sistemi sayesinde mükemmel temizleme performansı sunar. Bu nedenle, Mijia 1C robot elektrikli süpürge, Xiaomi Roborock S6 ve diğer üst düzey robot elektrikli süpürgelere göre bir bütçe alternatifidir.

Xiaomi Mijia 1C 2'si 1 arada mop vacuum Paspas Robotu Süpürge temizlik robotu yorumları fiyat

Mijia 1C 2-in-1 vacuum değerlendirme

Artılar

  • 2’si 1 arada süpürme ve paspaslama işlevi
  • Mijia APP kontrolü: daha akıllı ve kullanışlı
  • Gelişmiş görsel navigasyon sistemi
  • 2500Pa büyük emiş gücü

Eksiler

  • Harita belleği ve genel planlama temizleme işlevleri desteklenmemektedir.
  • Sadece bir yan fırça var.
  • Küçük su deposu kapasitesi

Xiaomi 1C 2-in-1 mop Robotu yorum nasıl?

olumlu yorumları

buraya yorum eklenecek

olumsuz yorumları

buraya yorum eklenecek

Her şeyden önce, temizlik robotu birkaç set kızılötesi yavaşlama sensörüyle donatıldığından, her biri saniyede 50 kez gerçek zamanlı algılama setine sahip olduğundan, bir engelle karşılaştığında, 20 cm mesafede yavaşlamaya başlayacağını görebilirsiniz.

Bununla birlikte, engeli algıladığında, doğrudan baypas etmeyecek, önce önden çarpma sensörüne hafifçe dokunacak, mobilya ise, sonra baypas edecek, perde, çarşaf ve diğer yumuşak asılı nesneler ise, devam edecektir. temizlik.

Bu, sıradan zemin süpürme robotlarından daha akıllı ve verimlidir. Temizleme işlemi sırasında zemini de paspaslamak isterseniz arka tarafından suyla dolu su haznesini zemin süpürme robotunun alt kısmına nazikçe yerleştirebilirsiniz.

Mijia 1C robotu ayrıca bir LED hareket izleyici ile donatılmıştır, bu nedenle dinamik yol planlaması için yer görüntüleri almaya devam edecektir. Robot hareketinin yönünü ve yer değiştirmesini doğru bir şekilde hesaplayın, karmaşık bir ev ortamında bile temizlenmiş ve temizlenmemiş alanları ayırt ederek tekrar ve sızıntıyı azaltın.

Şarj etmeye gelince, Mijia 1C robotunda 1,5 saat çalışabilen dahili bir 2600 Ma lityum pil bulunuyor. Temizlikten sonra robot, şarj olmak için otomatik olarak şarj üssüne dönecektir. Bu nedenle, normal şartlar altında, tüm temizlik işlemi insan müdahalesine ihtiyaç duymaz.

Temizlik Robotu Tasarımı

Xiaomi Mijia 1C nasıl? alınır mı? iyi mi?karşılaştırma şikayet var mı?

şimdi bakalım tasarımı nasıl? iyi mi? Ana tekerleklerden ikisi askıya alınmıştır, böylece eşik, kayar ray, halı vb. 2 cm içindeki engelleri kolayca aşabilirler. Ana fırça çıkarılabilir tasarıma sahiptir, bu nedenle ana fırça kapağı kart tokasını iki ile tutmanız yeterlidir. parmaklarınızı kullanarak ana fırça kapağını kolayca çıkarabilir ve ana fırçayı çıkarabilirsiniz. Bu nedenle parçalar hasar görse bile ayrı ayrı demonte edilebilir, bakım ve değiştirme maliyeti daha düşüktür.

Xiaomi Mijia 1C robot elektrikli süpürgenin üst kısmında iki düğme var, biri güç düğmesi ve diğeri sıfırlama düğmesi. Ambar kapağını kaldırıp toz kutusunu görebiliyoruz, toz kutusu üzerindeki ok yönüne göre toka hafifçe bastırarak toz kutusunu kolaylıkla çıkartabiliyoruz. Ardından, toz kutusunu kolayca açmak ve tozu boşaltmak için ok istemini takip etmeye devam edebiliriz.

Toz kutusu, su deposu ve paspas

Xiaomi Mijia 1C süpürme robotunun toz kutusu kapasitesi 600 ml’dir. Normal 100 metrekarelik ev için, toz kutusunu her 3 ila 4 günde bir temizlemeniz yeterlidir. Ek olarak, Mijia 1C süpürme robotu, su çıkış miktarını otomatik olarak kontrol edebilen ve su sızıntısını önleyebilen 200 ml’lik tam otomatik akıllı elektronik kontrol su deposuna ve hassas elektronik kontrol pompasına sahiptir. Süspansiyon paspası ile birlikte vakum, zemini daha iyi paspaslamak için yere daha yakın olabilir.

Ek olarak, büyük kalibreli süspansiyon emişi, güçlü ana fırça, yüksek hassasiyetli filtreleme, zemindeki her kir ve tozu temizleyecektir. Gerçekten özgürleştirici ellerin akıllıca temizlenmesini gerçekleştiriyor.

Su deposu büyük değil. Tek yapmamız gereken, içindeki su enjeksiyon tapasını açıp içine su enjekte etmek. Su miktarı çok olmamakla birlikte ölçüye göre tam 40-50 dakika kullanılabilir.

Ve paspas(Mopping), su tankının altına sıkıca sabitlenebilen sihirli çıkartmaların kullanılmasıdır. Elektrikli süpürge yeniden şarj olmak veya durmak için geri döndüğünde, paspas taşmayacaktır. Ancak, paspaslamadan önce bezi ıslatmaya ve sıkmaya dikkat etmeli, kullanımdan sonra her 30 dakikada bir yıkamalı ve kaza durumunda şarj ederken paspas modülünü çıkardığınızdan emin olmalıyız.

Xiaomi Mi 1C 2-in-1 vakum Navigasyonu

Pratik kullanım sürecinde Mijia 1C süpürme robotunun en önemli özelliği, insan çalışma moduna en yakın olan yeni nesil görsel navigasyon sistemini benimsemesidir. Görsel navigasyon sistemi, robot vakumunun koordinat bilgilerini hızlı bir şekilde yakalamasına yardımcı olabilir. 166 derece geniş açılı kamera, saniyede 30000 özellik edinme noktasıyla birlikte robot temizleyici, panoramik planlamayı dinamik olarak görselleştirebilir ve ev ortamını “anlamak” için karmaşık mekansal özellikleri çıkarabilir, böylece harita daha hızlı ve daha doğru bir şekilde oluşturulabilir.

Emiş Gücü

Xiaomi Mijia 1C robot elektrikli süpürge, 2500Pa’nın süper emişini sürekli olarak teşvik edebilen güçlü bir fırçasız motor ile donatılmıştır, başlatma anında zemin boşluğunu, tozu, kiri kaldırabilir, zemindeki her türlü kiri temizleyebilir.

Ayrıca 4 çeşit emiş modu sunar: sessiz, standart, orta menzilli, güçlü, her türlü temiz ortamın ihtiyaçlarını karşılayabilir. 600 ml büyük kapasiteli toz kutusu ile birlikte, büyük odaların çoklu temizlik işlemlerini karşılayabilir.

Süpürge Kontrolu

Mijia 1C robotunun Mijia APP ile uzaktan kontrol edilebileceğini belirtmekte fayda var. Mijia APP, kullanıcıların ürün yazılımı yükseltmesi, uzaktan kumanda, mod ayarı, programlı temizlik, arıza hatırlatma, gerçek zamanlı sunum ve benzeri dahil olmak üzere Mijia 1C robot elektrikli süpürgeyi rahatça kontrol etmelerini sağlar.

Bu robot bu fiyata nasıl? iyi mi? alınır mı?

umarım bu açıklamalar sonucunda “bu cihaz bu fiyata alınır mı” sorusuna kendiniz cevap bulmuşsunuz. bize sorarsanız evet uygun fiyat ve iyi bir robot süpürgedir ve alınır deriz.

Son Haber: Samsung Galaxy A72 5G cep telefen yorumları

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.