Tesvor X500 Akıllı vacuum robot süpürge – temizlik robotu yorumları nasıl? alını mı?


Piyasaya çıkan robot süpürgelerin yeni versiyonlarını görmek harika. Tesvor Robot Vacuum X500 Temizlik Robotu, fiyatı uygun tutarken yalnızca daha pahalı ürünlerde bulunan bazı özellikleri içerir.

Evinizi akıllı bir eve dönüştürüyorsanız ve elektrikli eşyalarınızın bir kısmını sesli komutla kontrol edebilirsiniz ise o zaman Tesvor Alexa ve Google Home‘a bağlanacağı için tam olarak sizin içindir.

tesvor x500 pro Akıllı vacuum robot süpürge temizlik robotu yorum nasıl

Artılar

  • Düşük fiyat
  • Jiroskop Teknolojisi
  • Uzun çalışma süresi
  • Alexa ve Google Home ile çalışır
  • 0,6 L Çöp Kovası hacmi

Eksiler

  • Kalın halılarda çalışmaz
  • Koyu çizgilerle başa çıkamıyorum

Sonuçta Tesvor X500 pro, fiyat konusunda oldukça uygun bir makine. eğer daha yükse fiyata sahip ürünlerde bulunan bazı özellikler sahip ama daha uygun fiyata bir robot süpürge arıyorsunuz ise , Tesvor X500 pro dikkate almaya değer, yeterli özelliğe sahiptir. rastgele temizlik yapabilen bir elektrikli süpürgeden daha fazla zemin alanı temizleyebilir, ancak şarjı biterse kaldığı yere nereye döndüğünü takip edemez. Bu sizin için önemliyse, iRobot Roomba i7+ gibi diğer oda haritalama robot süpürgelerine bakmanızı öneririz.

Tesvor X500 pro yorumları nasıl?

Tesvor Robot Vacuum X500 PRO’i kullananların olumlu yorum yazarak robot süpürge deneyimlerinin tadını çıkardıklarını. Ödenen fiyata karşı cihazın yaptığı temizlikten memnunlar. Bu Akıllı robot süpürge çoğu kullanıcı için iyi çalışıyor gibi görünüyor ve Alexa’ya bağlanabilmek ek bir avantaj.

Yorumlara baktığımızda bazı kullanıcılar sorunlar yaşamış, şarj istasyonuna geri dönme sorunlu olabiliyor ve bu sizin için bir sorunsa birkaç farklı noktayı denemeniz gerekebilir. Bu elektrik süpürgesi yüksek halıları kaldırmaz, üstlerine gelmekte zorlanabilir, evinizde öyle halılar varsa daha büyük tekerlekli bir temizlik robotuna ihtiyacınız var.

Tasarım

Tesvor X500, tasarım açısından daireseldir. Mobilyanızın altına girmek için güzel ve ince ve bir Roomba’dan daha ince olan 13 inç çapa ve 2,9 inç yüksekliğe sahiptir. Zemini temizlemek için mobilyalarınızı hareket ettirmek zorunda kalmamak büyük bir fark yaratabilir.

Siyah renktedir ve üstte bir başlat düğmesi vardır, ancak muhtemelen bir mesafeden veya uygulamadan başlamak için robot süpürgesiyle birlikte gelen uzaktan kumandayı kullanacaksınız. Bir yankı cihazınız varsa ses seçeneğini de kullanabileceğinizi unutmayın.

Tesvor X500 pro Robot Süpürge temizleme

Zemin Tipi

Tesvor sert zeminleri ve halıları temizleyecektir, ancak kalın halıları 0,6 inçten fazla derinlikte tutamaz. Aynı zamanda koyu çizgilerle veya gerçekten karanlık zeminlerle de mücadele edebilir, bu nedenle bir robot süpürgesi ararken akılda tutmaya değer. Neato serisi gibi lazer yönlendirmeli seçenekler, daha koyu zeminlerle daha iyi başa çıkıyor gibi görünüyor.

Temizleme Modları

Fanı seçebileceğiniz akıllı mod ve maksimum temizleme modu vardır, maksimum mod 1500 PA emişe ulaşır. Bu, halıları veya özellikle daha kirli alanları temizliyorsanız daha güçlü bir emiş seçmenize olanak tanır. Tek bir oda modu ve kenar temizliği de var.

Toz haznesi, robot vakumunun boşaltmak için kolayca çıkarılabilen yan tarafında bulunur. Makul bir boyutta olan ve bazı daha ucuz elektrikli süpürgelerden daha büyük olan 0.6L’lik bir kapasiteye sahiptir. Odaya toz üflenmesini önleyen bir filtreye sahiptir.

Süpürgenin altında döner fırça ve 2 adet yan fırça bulunmaktadır. Bu, her türlü kiri toplamaya yardımcı olur ve insan ve evcil hayvan tüylerini sorunsuz bir şekilde gidermeyi sağlayabilir.

Tesvor X500 pro Akıllı Vacuum Özellikler

Wifi bağlantısı ile akıllı telefonunuz ile vakumunuzu kontrol edebilirsiniz. Çalışması için 2.4GHz’de olması gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra, robot süpürgenizi manuel olarak başlatma veya seçtiğiniz bir zamanda otomatik olarak kapanması için bir temizlik programı ayarlama olanağına sahip olursunuz. Çalışırsanız ve eve geldiğinizde zeminlerinizi temizlemek istiyorsanız bu çok yararlı olabilir. X500 de çalışırken oldukça sessizdir, sadece 60 desibel civarında, böylece geceleri bile çalıştırabilirsiniz.

Ses cihazınızla kurun ve temizlemek için herhangi bir uzaktan kumandaya veya telefonunuza ihtiyacınız olmadan sesli komut ile çalıştırın.

Odanın etrafındaki bir rotayı haritalamak için jiroskop teknolojisini kullanarak akıllıca temizleyebilir. Daha pahalı modellere benzer şekilde verimli bir şekilde ileri geri temizler. Ayrıca, neyin temizlendiğini görebilmeniz için kullandığı temizlik haritasını size gönderir. Hafızada temizleme yolunu tutmadığından bazı sınırlamaları vardır, bu nedenle gücü tükenmeden önce tüm alanı temizlemeyi başaramazsa, bittiği yere geri dönemez, ancak yeniden devreye girecektir. otomatik olarak şarj edin.

Tek bir şarjla yaklaşık 100-120 dakika temizlik elde edeceksiniz ve bu da 1600 metrekareye kadar bir alanı kaplayacak. Sensörler, mobilyaya çarpmamasını veya merdivenlerden düşmemesini sağlar. Halılara veya farklı döşeme seviyelerine 0,6 inç tırmanmayı başarabilir.

Robot süpürgesi, etrafında biraz boşluk olan bir duvara yaslamanız gereken bir şarj yuvasıyla birlikte gelir. Bu, ünitenin şarj noktalarına kendini kıpırdatmasına izin verir ve belirli bir açıyla gelirse biraz alan sağlar.

Temizlik Robotu Bakım ve Yedek Parçalar

Herhangi bir süpürge gibi bir robot süpürgesi satın aldığınızda, yapılması gereken en önemli şey çöp kutusunu boşaltmaktır. Bu Tesvor’daki hazne boyutu 0,6 L boyutunda ve daha büyük boyutta olmasına rağmen, zemin boyutunuza bağlı olarak ve çok sayıda evcil hayvan tüyünüz varsa, vakumunuzu her kullandığınızda yine de boşaltmanız gerekebilir. Benimkiyle küçük bir evde yaşarken her 2 veya 3 kullanımda bir boşaltarak kurtulabilirim.

Fırçalar ve altındaki tekerleklerle ilgili olarak, herhangi bir parçanın etrafına saç dolanmadıklarından emin olmak için bunları haftada en az bir kez kontrol etmeye değer. Saçı çözmek için kesmeniz gerekirse fırçaları çıkarmak kolaydır.

Bir set yedek fırça saklamak istiyorsanız, çevrimiçi olarak satın alınabilir. Evinizin belirli alanlarını robot vakumundan korumak için kullanılabilecek manyetik bir şerit de mevcuttur. X500’ün geçişini önlemek için onu hassas zemin öğelerinin önüne, evcil hayvan besleme kaselerinin etrafına veya bir kapı aralığının karşısına yerleştirin.

Vacuum Fiyatı

Zeminizi temiz tutmak için yardım almak istiyorsanız, ancak en yüksek puan alan bir robot süpürgesini karşılayamıyorsanız, Tesvor X500 gibi bir şey teknolojiyi bütçenize getirebilir. 1000 – 1500 tl aralığında bir fiyatla ailelerin karşılayabileceği çok daha uygun hale gelir.

Son Haber: Samsung Galaxy A72 cep telefen yorum ve incelemeler yayımland

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.