Eufy Anker 30C Robovac vacuum Robot Süpürge yorumları nasıl? alınır mı?


Robot süpürge – temizlik rootu ilk başta bir moda gibi görünebilir, ancak daha fazla model çıkmaya devam ettikçe, burada kalmak için buradalar gibi görünüyor. Bu süpürgeler kendi başlarına çalışarak temizlik sürenizi kısaltır. Bazılarının programlanabilir programları, dahili GPS sistemleri ve çeşitli emme modları vardır.. bakalım Eufy RoboVac 30C ve BOOST IQ’sunu kullanarak, 5-6 kişilik yoğun bir evi büyük vakumlama seansları arasında temiz tutabilir mi? görmek için test ediyoruz ve tüm yorum ve tavsiyeleri inceleyip özetini topluyoruz.

ANKER EUFY ROBOVAC 30C vacuum vacuum robot süpürge temizlik robotu yorumlar

30C Robovac yorumlar nasıl?

Artılar

 • Evcil hayvan tüylerinde iyi çalıştı.
 • Çıplak zeminler veya halı için ayarlanabilir emiş.
 • Boşaltması kolay, iyi boyutlu çöp kovası
 • Döküntüleri emmek için yüksek güç.
 • Maksimum 55db’de sessiz
 • Uzun pil ömrü.
 • BoostIQ teknolojisi ile etkinleştirildi.
 • Sanal yardımın varlığı.
 • Uygulama kontrol özelliğinin varlığı.
 • WiFi teknolojisi.
 • Kısa, ince tasarım

Eksiler

 • Wifi bağlantısı kesilirse çalışmaz
 • Uygulama ara sıra donuyor
 • Wi-Fi bağlantısı kurmak kolay değil
 • Rulo fırçaların yıkanması zordur.
 • tekerlekler ve fırçalara çok tüy takılıyor ve sık sık temizlemek gerekiyor

Eufy Anker 30C Robovac Özellikler

Robotun Tasarım ve Boyutlar

İyi bir robot evin her yerini, yüzeylerini ve mobilyaların altını rahatça temizleyebilmelidir. Bu, küçük olması gerektiği anlamına gelir. Ancak, farklı yüzeyler üzerinde hareket etmeye çalışırken sıkışmaması için yeterince uzun olmalıdır. eufy bu konuda harika gidiyor ve yıllar boyunca çok verimli tasarımlar üretti. Robovac 30c, 12,8 inç çapında ve 2,8 inç yüksekliğiyle, vakum endüstrisinde küçüklüğün neden büyük olduğunu kanıtladı. Alçak mobilya altında vakumlama açısından kesinlikle verimli robotlar olarak kabul edilirler. eufy’nin robotları, mobilyalarla ve aksesuarlarla odaları sorunsuz bir şekilde temizlemede verimli ve eksiksizdir.

Süpürgenin Pil ve Şarj Kapasitesi

eufy, robot süpürgeleri için iyi piller üretir. Pil kapasitesi olağanüstüdür ve emiş gücü ile el ele gider.

Robovac 30c, 14.4V ve 24W güce sahip bir lityum iyon pil ile donatılmıştır. Pil kapasitesi 2600mAh’dir ve 100 dakikadan fazla vakumlama süresi kapasitesine sahiptir.

Robovac 30c temizlik robotu, şarjı azaldığında azaldığında, şarj bağlantı noktalasında şarj olmak için geri dönebilir ve tamamen şarj olmaları için minimum 5 saat gerekir. diğer bazı robot süpürgelerden 1-2 saat daha uzun sürer, ancak bunun nedeni bu pillerin daha büyük olmasıdır.

Temizlik Robotu Kullanılan Filtreleri

Bir vacuum robotun zeminden verimli bir şekilde çıkarabileceği kirin boyutu, filtrelerindeki ağın türüne bağlıdır. eufy, Robovac 30c için özel bir filtre sistemi tasarlamış. eufy filtreleri, 3 katmanlı filtre sistemiyle tozu ve kiri tutmakta iyidir. Yüksek performanslı bir filtre, bir ön filtre ve bir köpük filtre. Üçlü filtre sistemleri küçük parçacıkları ve tozu toplayıp yakalıyor. Bu filtre sisteminin en önemli yararı, temizlikte enkaz çıkmamasını sağlayabilmesidir.

Temizlik Fırçaları, Emiş Gücü ve Temizleme Sistemleri

Robot süpürge odanın içinde hareket ederken fırçalar sürekli olarak döner ve kiri süpürür. Robovac 30c, robotun her iki tarafında 2 yan fırçadan oluşan bir fırça tasarımına sahiptir. Bu yan fırçalar, süpürgenin ortasında fırça silindirlerine doğru süpürerek daha büyük kirleri toplar. Robovac 30c’deki fırçalar, daha ince döküntüler için biraz daha incedir. çöp kutusu kapasitesi 600 ml’dir. Bu, evinizdeki birkaç odayı temizlemek için yeterli olabilir.

Navigasyon ve Haritalama Teknolojisi

eufy robotları, navigasyon için birkaç sensör kullanır. Kızılötesi sensörler ve çarpmaları önleyen sensörler, ama GPS sistemi yok.

robovac 30c Vakumlama sırasında hareketi kolaylaştırmak için odada farklı noktaları kaydedecek lazer teknolojisi yoktur. bo temizlik robotu ve rastgele hareket ediyor ve akıllı bir yol çizmeleri mümkün değil. rastgele hareket etmek çarpma ihtimalini yükseltiyor, bir tehlikeli bölgeleri tanımlayamıyorsunuz, aynı zamanda bir kere süpürdüğü bölgeyi tekrar tekrar süpürüyor ve bazı bölgeleri hiç süpürmemiş olabilir. bunlara rağmen, temizlik konusunda hala kabuledilebilir sayılır.

EufyHome ile temizleme kontrolu

anker eufy 30c, eufyHome uygulamasıyla birlikte çalışır, böylece başlatabilir, durdurabilir, programlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Alexa veya Google Asistanınız varsa, 30c’yi sesli komutlarla da kontrol edebilirsiniz. yorumlarda uygulamanın çok stabil olmadığını ve sağlam çalışmadığını yazıyorlar

Robot Vacuum Bakımı

Robotunuzun güzelliğini koruması ve uzun süre dayanması için, robotun her bir parçasını ayrı ayrı temizleyerek bakımını yapmalısınız. Yan fırçaları çıkarıp temizleyerek başlayın.

Çöp kutusu, kiri ve tozu depoladığı için elbette vakumun önemli bir parçasıdır. Toz haznesini sürekli olarak boşalttığınızdan ve uygun şekilde temizlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

Robotunuzu temizlerken alt kısımlarını ortaya çıkarmak için çevirin, döner tekerlek, döner fırçalar gibi parçalar ve diğer hassas parçalar incelenmeli ve temizlenmelidir.

Ek özellikler

eufy, evinizdeki değerli eşyalarınızı korumaya yardımcı olmak için Robovac 30c’nin tasarımına sınır şeridi teknolojisini dahil ettmiş. Sınır şeritleri “temiz bölge oluşturmaz”. Şeritleri zemine yerleştirmek, 30c’nin temizlemesini istemediğiniz nesnelerin veya yerlerin çevresinde sınır duvarları oluşturur. bu fiyat aralığı için bu özellik yeterli sayılsa da, gerçekte bu yeterli değil, sağlam robot süpürgelerde bu işlem sanal duvar şeklinde istediğin kader ve istediğin yere ayarlayabilirsin ama robovac temizlik robotunda sadece kutuda verilmiş 2 fiziki şerit ile bunu belirliyorsunuz, bu hem bazen eksik kalıyor hemde evin görünümünü etkiliyor.

BoostIQ teknolojisi eufy 30c’ye dahil edilmiştir. BoostIQ, ister sert bir zemin ister halı olsun, süpürgelerin üzerinde bulunduğu zemini tanımasını ve emiş gücünü ayarlamasını sağlar. Sert, pürüzsüz zeminler için vakum daha az emiş gücü kullanabilir. Ancak halı ve kilimlerde emiş gücü daha yüksek olacaktır.

30c vacuum robot ayrıca dört temizleme modu ile donatılmıştır: tek oda, kenar, nokta ve otomatik

 • Tek kişilik oda modu – 30 dakika boyunca iyi ve yoğun bir vakumlama seansı için temizleyin
 • Kenar modu – süpürgeler duvarlara odaklanacak ve duvarlarda 20 dakika boyunca çizilmeleri önlemek için düşük hızda kenarları temizleyecektir.
 • Nokta modu – belirli noktaları birkaç dakika temizlemek için spiral şekilde temizlik
 • Otomatik mod – en iyi modun kendisini seçmek için onu vakuma bırakıyorsunuz

Düzenli temizlik için Otomatik modu seçin. Daha yoğun temizliğe ihtiyaç duyduğunuz belirli alanlar varsa, diğer modlardan birini seçin. Eufy’nizle ilk kez temizlik yapıyorsanız, oda oda gidebilir ve Tek Kişilik Oda modunu kullanabilirsiniz. Eufy’yi odaya koyun ve kapıyı kapatın. Yaklaşık 30 dakika sonra geri gelin ve o oda güzelce temizlenmeli. Özellikle kedi ve köpeklerinizin takılmayı sevdiği odalar için iyi!

robovac 30c’ler çok sessiz. Maksimum desibel seviyesi 55db’dir ve EPA’ya göre hala uyumanıza izin verir.

Ucuz Robot Süpürge Önerileri

2021’in En iyi robot süpürgesi iRobot Roomba s9 plus inceleme ve uzman-kullanıcı yorumları görmek için tıklayın